3 URODZINY BLOGA

by - 5/09/2016


5 maja minęły równe trzy lata, odkąd ten blog istnieje....
        Te trzy piękne lata, które wzbogacił właśnie on stały się dla mnie latami wspaniałych przeżyć, wielu wyzwań i nowych doświadczeń. Dzięki niemu wkroczyłam w świat mody, której jeszcze nie znałam. Odnalazłam swój styl i zmieniałam marzenia o przyszłości co chwilę. Dziś jestem dziewczyną, która wie czego chce od mody - choć ciągle poszukuje i pragnę chłonąc nową wiedzę. Ten ostatni 3 rok jaki miałam okazję przeżyć razem z Wami był naprawdę świetny. Miałam okazję polecieć do Egiptu i spędzić wakacje życia, przeżyć prawdziwy szał na Backstage w pracy przy Warsaw Fashion Street, zorganizować dla Was konkurs, a także tworzyć i łączyć ze sobą ciuchy jak żywnie mi się to podoba. Wzięłam również udział w konkursie odzieżowym w Poznaniu, na który musiałam uszyć całą kolekcję - a było to wyzwanie. Jednakże cały ten rok wspominam wspaniale.
Przypomnijmy sobie w takim razie parę tegorocznych stylizacji.
  Zmiany, zmiany, zmiany.....              
                       Ostatnio w moim życiu zaszły też pewne zmiany o których dowiedzie się, może nie w najbliższym ale poście który pojawi się na blogu już nie długo. Także jak już pewnie zauważyliście, albo przeczytaliście na fanpage-u zmienił się wygląd bloga, który mam nadzieję, się Wam podoba - bo mi bardzo (choć możliwe, że w najbliższym czasie coś jeszcze pododaje, poprzestawiam - ale to jeszcze nie na 100%). Tak czy inaczej, kończąc już ten mój monolog, chciałam Wam kochani podziękować za Waszą obecność tutaj, bo bez Was ten blog straciłby na wartości. Liczę, że spotkamy się tu również za rok. Do zobaczenia i jeszcze kilka stylizacji. :)
Pozdrawiam, Olivia

Zobacz również

4 komentarze

  1. Świetna robota. Gratuluję obecnych sukcesów,ale życzę Ci również następnych. Fajnie jest widzieć,ze ktoś robi to co naprawdę lubi,a do tego dobrze mu to wychodzi. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje! Oby tak dalej i coraz więcej możliwości oraz spełniania marzeń ^^

    OdpowiedzUsuń

Cześć, jeśli właśnie miałeś zostawić komentarz to jest mi niezmiernie miło. Mam nadzieję, że wszystko się podobało.
Pozdrawiam, DalilaOlivia